30. Yılımızda kendimizi bir kez daha yeniledik.. Basılı ürün konusundaki dünyadaki en yeni trendleri, en yeni teknolojileri izliyor ve sizlere getiriyoruz. Otuz yıldır bir basımevinden fazlası olmak için çalışıyor, yepyeni fikirler ve projeler sunuyoruz.

    Yıldız Matbaa ve Dijital Baskı 30 yıllık bir tecrübeye sahip olup, 1983 yılında serigrafi ile temellerini atmış ve daha sonra Cağaloğlu'nda matbaanın alt yapısı olan film hazırlık bünyesinde aşama kaydetmiştir. 1991 yılından bugüne Yıldız Matbaa kurumsal müşterilerinin yanı sıra birçok matbaa ve ajansa grafik tasarım ve baskı hizmeti vermektedir.

    2003 Yılında dijital baskı geleceğini görerek Maltepe'de Dijital Baskı / Copy Center şubemiz açılarak faaliyet alanımız genişletilmiş olup dijital baskı teknolojisini bölgemize getirmiş olduk. Bugün Yıldız Matbaa & Dijital Baskı sektördeki, matbaa ve copy center anlayışını değiştiren firma olarak matbaa ve dijital baskı alanında ilkleri gerçekleştiren öncü bir firma konumuna gelmiştir.

    2007 - 2010 ve 2016 yıllarında makine parkurunu revize ederek en üst düzey baskı teknolojilerine ulaşmış oldu. Bugün Yıldız Matbaa & Dijital Baskı, birçok ajans, matbaa ve firmalarının çözüm ortağı olup, müşterilerinin birinci elden tedarikçisi konumunda, üstün makine parkuru ve güvenirliliği ile hizmet vermektedir.

    Ürünlerimizi, hizmetlerimizi sunarken ilk olarak müşterilerimizin memnuniyetine, ürün ve hizmet kalitesine özen gösteriyor, yüksek teknoloji ve donanıma sahip makine parkurumuz ile değişimi, gelişimi ve büyümeyi yakından takip ediyoruz. Karşılıklı güven ile firmaya, kişiye, işe ve emeğe saygılı; sektöründe uzman firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

    Yıldız Matbaa'dan üretilen her ürün titiz, sabırlı ve özverili bir çalışmanın ürünüdür. Kalitemiz referanslarımız ile onaylanmıştır.

İŞ HACMİ NE OLURSA OLSUN ÜRÜN KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMİYORUZ...

   Yıldız Matbaa ve Dijital Baskı olarak sizlere yarının baskı kalitesini ve hizmetlerini yine bugünden sunmaya devam edeceğiz.